Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Tarzı Yapılan Organizasyon

Günümüzde birden fazla organizasyon seçenekleri bulunmaktadır. Kokteyl tarzı organizasyon seçeneği de bu türlerden sadece birisidir. Kokteyl tarzı organizasyonlar davet, düğün ya da gala gecesi gibi olan etkinlikler de düzenlenmektedir. Kokteyl tarzında bir tür organizasyon yaptırma niyetinde iseniz, bu konu da organizasyonunuza katılım sağlayacak olan misafirlerinizi en rahat edebilecekleri biçimde düzenlemelisiniz. Davet ettiğiniz Kokteyl Organizasyonunuza gelecek olan kişilerin kırmızı bir halıdan geçmesini ve bununla beraber konuklarınızın şık bir mekanda yer almasını istiyor iseniz bu organizasyonu kesinlikle tercih etmelisiniz. Kokteyl tarzı organizasyonda ayrıca canlı yapılan performanslara da yer verilebilmektedir. Kokteyl tarzı organizasyonlarda müşterilere sağlanacak olan ikramlar ile beraberinde olan süslemeler bu olay için düşündüğünüz mekana yapılabilmektedir. Bu işlemlerin her birisini yaptırabilmek için bu iş ile uğraşan çeşitli firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Kokteyl Tipi Yapılacak Olan Organizasyonların Çeşitleri

Kokteyl tarzı yapılan bu organizasyonlar, ikramlar eşliğinde geçecek olan bir tür sefa etkinliği gibi düşünülebilir. Bu husus ile alakalı olarak, keyifli bir sohbetinizi gerçekleştireceğiniz kokteyl tarzı organizasyonlar sayesinde motivasyonunuzu da üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kokteyl tipinde ki bu tarz organizasyonlar genel olarak gece

Kokteyl Masası Süsleme

düzenlenen ve her türlü işlemlerinde eksiklik ya da noksanlık göstermeyen, ayrıca insanları bir arada tutabilen güzel bir organizasyondur. Mekanın güzelliğinden tutunda güzellik yansıtabilecek her tipten malzemeye dek Kokteyl tipi organizasyonda her bir şey ayrı ayrı düşünülmektedir. Bu karşın olarak Kokteyl tipi düzenlenecek olan organizasyonlar da içtiğiniz ve yediğiniz her bir şeyin durumu sağlığınız açısından da kontrolleri önceden yapılmaktadır. Kokteyl Tipi olan bu organizasyona katılacak olan tüm misafirlerin etkinlik sonrası mutlu bir şekilde ayrılması asıl hedeftir.  Kokteyl tipi organizasyonlar genellikle şöyle yapılabilmektedir;

 1. Davet Tarzı Etkinlikler,
 2. Açılış Törenleri
 3. Düğün İçin Yapılan Organizasyonlar,
 4. Seminerler İçin,
 5. Özel Olarak Düzenlenecek Olan Gala Geceleri İçin.

Gibi bu tarz konular da Kokteyl tarzı ve tipinde organizasyonlar yapılabilmektedir. Herhangi bir etkinliğinizi kokteyl tarzı ve tipi gibi bir hava da vermek istiyor iseniz bu konu ile alakalı olan gerekli düzenlemeleri işlemleri yaparak, ortamı bu duruma göre değiştirebilirsiniz.

Dileğiniz ve aradığınız; Bistro masa kiralama, Kokteyl masası süsleme, kokteyl masası kiralama, Pleksi masa kiralama ve daha fazlası için tercih edilen konularda sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız.

Kokteyl Tarzında Olan Organizasyon Hizmetleri

Kokteyl tarzı ve tipi organizasyonların açılışını yapmak istediğiniz ya da müşterileri çekmeyi düşündüğünüz iş yerinize kokteyl tipinde bir açılış töreni organizasyonu yapabilirsiniz. Firmanızın ya da iş yerinizin tanıtımını yapmayı hedeflediği ve müşterilerine karşı hoş gözükebilmek amacı ile bu tarz ve tip kokteyl işlemleri yapılabilir. Firma ya da iş yeri açılış tarzı törenlerinde ya da çeşitli balın süsleme gibi ve animatörlerin olmadığı, ortamın gayet doğal olarak gözüktüğü bir açılış töreni yapmak istiyor iseniz bu

Kokteyl Masası

konu ile alakalı olarak uygunluk gösteren konsept tarzı kokteyl açılış organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Açılış tipi kokteyl organizasyon tarzının diğer kokteyl organizasyonlarına göre en önemli olan farklılığı ise müşterilerine karşı ikramda bulunmuş olmasıdır. Müşterilere karşı sunulan ikramların geri dönüşleri sayesinde daha fazla değer verdiğinizi onlara empoze edebilirsiniz. Kokteyl etkinliğinize gelen ve gelecek olan misafirlerinize karşı hoş sohbetleri bir biçimde yaklaşarak onların bu etkinlikte hoş bir vakit geçirebilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konu ila alakalı olarak tip ve çeşit olarak bir çok organizasyon ve bu kokteyl tarzı organizasyonları da düzenlemekte olan firmalar bulunmaktadır. Kokteyl tipi organizasyonlar da genellikle şu tarz durumlar bulunmaktadır;

 1. İkramlar İle Alakalı İşlemler,
 2. Süslemelerin En Hoş Ve Güzel Bir Biçimde Yapılması,
 3. Bistro Tarzı Masalar,
 4. Müzik Ekibinin Var Olması.

Gibi buna benzer ve bunun gibi uygulamaları Kokteyl tarzı organizasyonlarınız için yapabilirsiniz. İş yerinizin ya da firmanızın en güzel ve en hoş şekilde tanıtımını yapabilmek adına bu unsurlara çok iyi bir biçimde özen göstermelisiniz.

Diğer Tarz Ve Tiplerde Olan Kokteyli Örnekleri

      Nikah ve Düğün Tarzı Kokteyl

Eğlenceli bir şekilde yapılmakta olan düğün ya da nikah tarzı kokteyl organizasyonları için sade bir yol izlemek istiyorsanız sizler için en iyi olacak seçenek nikah tarzı olan kokteyl türüdür.

     Davet Tarzı Yapılan Kokteyli Türü

Özellikle olmak kaydı ile misafirlerinizi ve sevdiklerini ağırlamak üzere istediğiniz güzel bir mekanı kokteyl amacı ile açarak sevdiklerini ya da misafirlerinizi davet edebilirsiniz.

     Toplantı Tipi Yapılan Kokteyli Türü

İş arkadaşlarınız ile ya da normal arkadaşlarınız ile yapmak istediğiniz toplantıları kokteyl tarzına çevirerek eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bu işlem için uygun bir mekanı kapatarak, kokteyli için oluşabilecek olan alana çevirebilirsiniz.

     Lansman Tarzı Yapılan Kokteyli Türü

Çeşit çeşit ürünleri ya da firmanızı tanıtabilmek amacı için lansman tipi ya da tarzı adı altında kokteyli yapabilirsiniz.

    Kokteyl Masaları Tarzı Organizasyon

Her türden var olan kokteyl işlemleri için masaların var olması gerekmektedir. Bu konu için ilk açılışlar da olsun, sergilerde olsun, nikahlar da olsun, gala geceleri ya da diğer tüm çeşitli organizasyonlar için kokteyl partisine gelecek olan kişi ya da kişiler için masaların ayarlanması gerekmektedir.

    Kokteyl Masalarını Süslemek

Kokteyl masaları çıplak halde organizasyonlarda misafirlerin önüne sunulamaz. Bu konuda şık ve etkili bir görüntü oluşturabilmek için kokteyl masalarını süslemek gerekir. Kokteyl masaları genellikle beyaz ve üstüne çeşitli renklerin atılarak süslenmesiyle oluşur. Ayrıca kokteyl masalarını süsleme işlemlerinde kumaş ve örtüler kullanılır. Bu şekilde süsleme yapıldıktan sonra kişilerin isteğine göre süslemeler yapılabilir. Kokteyl masaları süslemelerinde genel olarak çiçek süslemesi yapılmaktadır. Masanın süslü bir şekilde kalmasıyla etrafına renkli eşyalar dizilebilir. Bu şekilde şık bir görüntü yakalanabilir.

   Kokteyl Tarzı Organizasyonlar İçin Yapılan Diğer Hizmetler

Kokteyl tarzı organizasyonlar olmaz ise olmaz olan tek şey müzik ekipmanlarının ve bu müziği düzgün yönetebilen kişi ya da kişilerin var olmasıdır. Müzik organizasyonunu

Kokteyl Masaları

yönetecek olan ekiplerin yanı sıra her türden enstrüman da bulunması kokteyl düzenleyeceğiniz gece için olumlu bir seçenek olacaktır. Bu durumu böyle yaparak, kokteyl tarzı organizasyonunuza güzel ve değişik bir hava katmış olacaksınız. Kokteyl tarzı organizasyonlarınıza katılacak olan kişilerin memnun kalabilmesi için gerekli olan garson ya da hostes hizmetini en üst seviyede tutmalısınız. Kokteyl organizasyonlarınız için gerekli olacak diğer seçenek ya da araçlar;

 • Bir DJ Tarafından Sağlanacak Olan Hizmet,
 • Müzik Gruplarının Var Olması,
 • Kamera Çekimini Yapacak Deneyimli Personel,
 • Kokteyli Organizasyonu İçin Düzenlenmiş Masa,
 • Yüksek Oranda Işık Sistemleri,
 • Garsonların Var Olması,
 • Bıçak ya da Çatal Gibi Yemek İçin Ekipmanların Var Olması,
 • Güzel Bir Ses Sisteminin Var Olması.

Kokteyl Masası Ve Kokteyl Organizasyon Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir